موسسه حسابرسی ، مشاوره مدیریت و حسابداری

موسسه حسابرسی ، مشاوره مدیریت و حسابداری

عضو جامعه حسابداران رسمی ایران
 

 
       " فرا رسيدن نوروز باستاني و سال نو مبارك "          

در صورت تمايل به همكاري به قسمت دعوت به همكاري مراجعه نماييد

Previous Next:. نظرسنجی

نظرتان درمورد وب سایت موسسه حسابرسی وانیانیک تدبیر چیست ؟

بد
متوسط
خوب
عالی

      مشاهده نتایج

:. ورود کاربران

خدمات موسسه وانیانیک تدبیر .:

 

خدمات موسسه وانیا نیک تدبیر
  :. ارزيابي قيمت پايه سهام .:  » ساير خدمات حرفه اي

  از آنجائيکه شرکاء و مديران اين مؤسسه در زمينه حسابداري و خدمات مالي خاص نيز از سوابق طولاني برخوردارميباشند شرکتها و سازمانهاي متعددي ازخدمات حرفه اي مختلفي مانند انجام رسيدگيهاي ويژه و تهيه گزارشات بررسي هاي خاص, گزارشات شناخت و طراحي سيستم هاي اطلاعاتي حسابداري, انجام امور حسابداري وتهيه اظهار نامه هاي مالياتي و... استفاده نموده اند.


  » ساير خدمات مشاوره

  علاوه بر خدمات مشاوره و برنامه ریزی مالیاتی و تهیه و ارائه لوایح دفاعیه مالیاتی، این موسسه آمادگی ارائه خدمات مشاوره در خصوص موارد زیر را داراست: 1- مطالعات امکان سنجی و ارزیابی مالی طرحهای اقتصادی و فنی. 2- برنامه ریزی و طراحی ساختار سازمانی. 3-13- مدیریت عملیات و تهیه بودجه جامع. 4- برنامه ریزی و تحلیل های مالی. 5- طراحی و استقرار سیستم های اطلاعاتی. 6- مدیریت سرمایه گذاری های مالی و فیزیکی. 7- مدیریت ریسک مالی.


  » طراحی سیستم کنترلهای داخلی بدون کاغذ

  یکی از نگرانیهای موجود برای مدیران اینست که برای کنترل و مجوز دهی برای عملیات اجرایی حضورشان در محل کار الزامی است .برای رفع مطلب مزبور مدیران این موسسه تجربیات مفیدی در خصوص طراحی کنترلهای داخلی بدون کاغذ داشته اند.


  :. حسابداری .:  » تهيه صورتهاي مالي تلفيقي

  با توجه به اهمیت صورتهای مالی تلفیقی در تصمیم گیریهای مدیریتی و الزامات استانداردهای حسابداری و سازمان بورس اوراق بهادار شرکا و مدیران اين مؤسسه توانسته اند با رعايت استانداردهاي حسابداري ملي ايران صورتهای مالی شرکت توسعه معادن ایران و هلدینگ سینا را تهيه نمايد. تجارب ياد شده به همراه امکانات نرم افزاري کاربردي و مجموعه فرم ها و با بهره گيري از تخصص مدرسين دانشگاههاي معتبر کشور و سوابق مفيد مديران و پرسنل مؤسسه در امر حسابرسي و تهيه صورتهاي مالي تلفيقي علاوه بر توان تهيه صورتهاي مالي تلفيقي شرکتهايي که واحدهاي تابعه زياد با فعاليتهاي متنوع و متجانس دارند، امکان انجام حسابرسي صورتهاي مالي تلفيقي را نيز فراهم مي آورد.


  » تهیه لیستهای مربوط به حقوق و دستمزد

  با توجه به اینکه حقوق و دستمزد کارکنان یکی از موارد با اهمیت و معمولا محرمانه بوده و مدیران شرکتها تمایلی به اطلاع پرسنل از حقوق یکدیگر ندارند به همین دلیل در عمده کشورها و از جمله کشور ما ترجیح می دهند که تهیه لیست حقوق و دستمزد خود را به سازمانی خارج از واحد اقتصادی خود واگذار نمایند. افزون بر این به دلیل اینکه محاسبات مربوط به بیمه و مالیات پرسنل و همچنین تنظیم لوایح مربوط به بیمه و مالیات امری پیچیده بوده ترجیحا لیستهای مزبور توسط موسسات حرفه ای حسابرسی تهیه می شود و کلیه موارد اداری آن توسط آنها پی گیری می شود.


  » متولی صندوقهای سرمایه گذاری

  با توجه به اینکه یکی از مسولیتهای مهم صندوقهای سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار انجام و ظایف متولی می باشد شرکا و مدیران این موسسه مسولیت متولی مربوط به صندوق سرمایه گذاری مشترک بورس بیمه ، صندوق سرمایه گذاری مشترک بورس سینا ، صندوق سرمایه گذاری مشترک کارآفرینان آینده ، صندوق سرمایه گذاری مشترک رضوی و صندوق سرمایه گذاری مشترک زرین را بر عهده داشته اند .


  :. حسابرسي .:  » مشاوره در امور مالياتي و بیمه

  با اتکاء به مدارج علمي و سوابق طولاني شرکا و مدیران مؤسسه در امور مالي، مالياتي و بیمه، شرکا و مدیران این مؤسسه داراي تجارب با ارزشي در حل و فصل مشکلات مالياتي و بیمه ای شرکتهاي خصوصي و دولتي بوده است. با عنايت باينکه مسائل قانوني و بخصوص قانون مالياتهاي مستقيم و بخشنامه ها و آراء صادره شورايعالي مالياتي داراي ظرافتهايي بوده و بکارگيري اين ظرافت ها نيازمند تجربه و تخصص خاص خود ميباشد تجارب گرانبها و سوابق طولاني شرکا و مدیران و عملکرد مناسب مؤسسه در تنظيم لوايح مالياتي و نتايج اخذ شده از مراحل مختلف هيئت هاي حل اختلاف و شورايعالي مالياتي و ساير مراجع، پشتوانه ارائه اين گونه خدمات به متقاضيان محسوب مي شود. با عنایت به اینکه پیچیدگیهای مزبور در شرکتها و نمایندگیهای خارجی در ایران دو چندان می شود شرکا و مدیران این موسسه نیز این افتخار را دارد که در این خصوص نیز همکاریهای ارزنده ای با شرکتهای مزبور دارد.


  :. مشاوره مديريت .:  » حسابرس اوراق مشارکت و حسابرس امین اوراق

  در حال حاضر با توجه به محدودیت منابع بانکی یکی از روشهای مرسوم جهت تامین منابع مالی انتشار اوراق مشارکت می باشد . شرکا و مدیران این موسسه حسابرسی بزرگترین طرحهای موضوع اوراق مشارکت از قبیل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) بابت انتشار ده هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت جهت هشت طرح فولادی در هشت استان و به ظرفیت شش میلیون و چهارصد هزار تن تولید سالانه و شرکت مادر تخصصی هلدینگ خاور میانه ( سهامی عام ) بابت انتشار دو هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای طرحهای فولاد سازی زرند و سیرجان و کک سازی زرند را بر عهده داشته اند.


  » حسابرسي مالی و مالیاتی شرکتهای داخلی

  باتوجه به سوابق طولاني شرکا و مدیران مؤسسه در حرفه حسابرسي، طي سنوات گذشته شرکتها و سازمانهاي متعددي ازخدمات حسابرسي و بازرسي قانوني شرکا و مدیران اين مؤسسه بهره مند گرديده اند. مؤسسه حسابرسي وانیا نیک تدبیر مؤسسه مورد تأييد جامعه حسابداران رسمي ايران و انجمن حسابداران خبره ايران مي باشد. در اين راستا شرکا و مدیران این موسسه وظيفه حسابرسي و بازرس قانوني شرکتها و سازمانهاي مختلف و متنوعي نظير مجتمع آلومينيوم المهدي، شرکت آلومينيوم ايران (ايرالکو)، شرکت ايرانيت، شرکت سرمايه گذاري ملت، شرکت توليدي قند کرج، شرکت سافوم، شرکت پلي سان، شرکت ایران کمبر ، شرکت پرنیان مهیار، شرکت لیزینگ آتیه الوند، شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما(مگا) توسعه معادن روی ایران ، فرآوری مواد معدنی ایران ، قند قهستان ، صنعتی بهشهر ، قند بیستون ، فیروزا ، ریسندگی و بافندگی کاشان ، پودر شیر مشهد ، پارت سازان ، قند یاسوج ، بازرگانی توسعه روی زنجان ، دخانیات قشم ، نساجی کاشان ، سفیران دناتا ، فریز ایران( جنرال الکتریک)، چدن سازان ، قطعات اتوموبیل ایران ، رینگ سازی مشهد ، فرآورده های غذایی مشهد (شیفته)، پیچک ، سپنتا ، قند شیروان ،ذوب و روی بافق ، کابل خودرو سبزوار ، قطعات خاور ، شرکت گاز ، سازمان بیمه خدمات درمانی ، سموم علف کشی ، قطعات محوری خراسان ، فرش زرباف خراسان ، کارخانجات تولیدی شخمیران ، نورد فولاد بارثاوا ، ترشکام خراسان ، بیمارستان بنت الهدی ، کیان ترانسفو ، زيتون ارمغان ملکان ، سرو نیرو طوس ، پرارین پارس ، توس برنج ، مس پرنگ ، اشکان پاکتوس ، پیشگامان طراوت سبز ، تعاونی سازندگان ماشین آلات و ادوات کشاورزی ، تعاونی فروشندگان کتاب ، نوشت افزار و صحاف مشهد ،چین چین، نساجی و نخریسی خسروی ، صنایع قهوه ملتی، صنایع غذائی قدس رضوی زاهدان ، نصب و تعمیرات نیروی خراسان (نتن) ، مدیریت تولید برق توس ، توزیع نیروی برق خراسان رضوی وجنوبی واصفهان، سردخانه کوثر توس ، آریا کاوان قشم ، تولیدی رضـــا نخ ، ناز حریر خراسان ، افروغ ، لبنی آفرین خراسان ، سازمانهای فرهنگی ، تفریحی ،پایانه ها، عمران وترافیک شهرداری مشهد ، شهرداری مشهد ومناطق شهرداری ، الياف پويا ، تامین تجهیزات صنایع گسترش شفق هرمز مهر ، سینا قطعه ، دانشگاههای فردوسی مشهد ،سیستان وبلوچستان ،بیرجندوبجنورد و... را بر عهده داشته اند.


  » حسابرسی ارزیابی عملکرد مدیریت (حسابرسی عملیاتی)

  اطلاع از میزان اثر بخشی و کارایی تصمیمات مدیران امری است که عمده مدیران و سهامداران می خواهند از آن مطلع باشند. خدمات حرفه ای مزبور کمک می کند تا اطلاعات مورد نیاز مزبور در اختیار استفاده کنندگان قرار گیرد.مدیران این موسسه مسولیت حسابرسی عملیاتی شرکتهای ملي پتروشيمي ، شرکت مخابرات ايران، سازمان ملي زمين و مسکن، فرودگاههاي کشور، بيمه دانا، سازمان خصوصي سازي، مادر تخصصي خدمات کشاورزي،شرکت فني مهندسي آب و فاضلاب کشور، پژوهش و پالايش خون ، آزمايشگاه فني و مکانيک خاک، گروه ملي صنعتي فولاد ايران، توانير را بر عهده داشته اند.


  » حسابرسی داخلی

  با توجه به تجارب شرکاء، مديران و پرسنل موسسه، حسابرسی داخلی 7 شعبه از شعبه های بانک صنعت و معدن در تهران و شهرستانهای مختلف برای سنوات مالی1385، 1386 و 1387توسط شرکا و مدیران اين موسسه انجام گرديده است.


  » حسابرسی کنترلهای داخلی

  پاسخگویی و مسولیت پذیری پرسنل یکی از معضلاتی است که به دلیل عدم وجود سیستم مدون و کارا در واحدهای اقتصادی و یا عدم دستگاه نظارت مناسب مدیران از آن رنج می برند.تجربیات مدیران این موسسه نشان داده است که وقتی امور فوق به یک موسسه حرفه ای واگذار می شود منجر می شود تا اولا سیستم کنترلهای داخلی که طراحی می شود با تمامی امکانات موجود بوده و حداقل هزینه های اضافی را برای شرکتها در بر داشته باشد. افزون بر این کنترلهایی که بعدا این موسسات انجام می دهند باعث می شود تا کنترلهای داخلی مزبور به نحو احسن انجام گردد.


  » حسابرسی مالی و مالیاتی نمایندگیهای شرکتهای خارجی در ایران

  باتوجه به سوابق علمی و تجربی شرکا و مدیران و ارتباط با مؤسسات بین المللی حسابرسی طی سنوات گذشته شرکتهای متعددی که نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران می باشند از خدمات حسابرسی شرکا و مدیران این موسسه استفاده کرده اند. در این رابطه به شرکتهای زیر اشاره می گردد: شرکت آرماشین(نماینده شرکت مگنتو ایتالیا)، شرکت کشتیرانی فروغ دریا(نمایندگی شرکت M.S.C سوئیس)، شرکت کشتیرانی دریادرخش (نمایندگی شرکت Y.M.L چین)، شرکت امید دریا(نمایندگی شرکت کشتیرانی Merchant shipping چین)، شرکت مازند دریا(نمایندگی شرکت کشتیرانی Hangin چین)، شرکت پارس اوشان(نمایندگی شرکت کشتیرانی Hoyer چین)، شرکت اسکوسیر(نمایندگی شرکت کشتیرانی Emirate سنگاپور)، شرکت ماروبنی ایران(نمایندگی شرکت ماروبنی ژاپن)، شعبه ایرانی شرکت بورووریتاس رژیستر اینترنشنال فرانسه، شرکت نمایندگی کشتیرانی سینا مارین (نمایندگی کشتیرانی Sharaf Shipping Co. )، شرکت دریا طلای گیتی (نمایندگی کشتیرانی T.S )،شرکت توتال ای اند پی ایران total ، انی (Eni) ، ول سرویسز ایران (شلمبرژه)، بولر ، میتسوبیشی ایران ، اسنام پروجتی ، کلاریانت شیمی و ... را بر عهده داشته اند.


  » حسابرسی ویژه

  علاوه بر حسابرسی مالی و مالیاتی باتوجه به تجارب شرکاء و مدیران مؤسسه خدمات رسیدگیهای خاص برای شرکتهای متعدد انجام شده است در این رابطه به شرکتهای گروه ارکان یدک دنا، شرکت سنگ آهن فلات شرق و شرکت نفت سپاهان اشاره می گردد.

   

تماس با ما

تهران-میدان آرژانتین-خیابان وزرا-خیابان16-پلاک 8-واحد5
مشهد-ابتدای بلوارجانباز-بعدازفروشگاه پروما-ساختمان برج آسمان-طبقه پنجم- Aواحد

پست الکترونیک : info@vanianic.ir
تلفن : +98 21 88 10 72 64
فکس : +98 21 88 10 72 65
کدپستی : 1511766616